top of page
מנהל1.jpg

ליווי מנהלים - עסקי

כמנהלת בכירה במשך שנים רבות מצאתי את עצמי פעמים רבות מתמודדת עם משימות רבות ולא פשוטות.

כבעלי עסק או כמנהלים בארגון, בעולם המורכב שבו אנו חיים, גם אתם וודאי מוצאים עצמכם מקדישים זמן רב לנושאים כגון בידול, שירות, התמודדות עם משברים ועוד...וזאת כמובן נוסף על ניהול עובדים, ניהול זמן ועמידה ביעדים.

ייתכן שלעתים אתם חשים כי ההתמודדות הזו פוגעת בניהול השוטף, ביכולתכם לחשוב באופן יצירתי ובהצמחת העסק או היחידה העסקית שלכם. תיתכן תחושה של עומס וחוסר בהירות שעלול לגרום לתקיעות, או בשלב מאוחר יותר גם לתוצאה של הפסדים, איבוד לקוחות או עובדים.

מניסיוני האישי שכולל הקמת מחלקות חדשות בארגונים גדולים, התוויית קו עסקי, הקמת והטמעת תהליכים ומוצרים וניהול עובדים רבים וכן מניסיוני המקצועי כמלווה אישית של מנהלים ובעלי עסקים בתחילת ובמהלך דרכם, מצאתי כי חשוב ואף קריטי להתנהל מתוך  קווים מנחים ברורים ולהיעזר בכלים מקצועיים בכדי לרכוש מיומנויות שהן הבסיס להתמודדות בהצלחה עם אתגרים עסקיים וניהוליים.

לצורך כך אני מציעה לכם ליווי מקצועי שמטרתו בחינת המצב הקיים, איתור האתגרים והחסמים המשמעותיים בפעילותכם, גיבוש אסטרטגיית פעולה ליישום מהיר לשם מיקוד והשגת התוצאות הרצויות לכם.

התהליך מתאים לבעלי עסק מתחיל או עסק קיים וכולל:

  • גיבוש רעיון עסקי

  • בניית החזון העסקי

  • התוויית ערכי ליבה משמעותיים לעסק

  • בחינת ופתרון אתגרים משמעותיים

  • העצמה אישית – זיהוי חסמים אישיים והסרתם וחיבור לעוצמות אישיות.

  • אימון אישי ניהולי

 ליווי מנהלים בארגון ​

בין אם התמניתם לאחרונה למנהלים וזהו התפקיד הניהולי הראשון שלכם ובין אם אתם מנהלים מנוסים, אימון אישי למנהלים הנו רלוונטי מאוד עבורכם.

אם זהו התפקיד הניהולי הראשון שלך חשוב ביותר שאת המעבר המשמח ילווה אימון ותמיכה של מאמנת מקצועית. כפי שתוכלו להיווכח במהרה, לצד המעמד, הסמכויות והשדרוג בתנאים יגיעו גם חובות ומטלות רבות וחשוב לא פחות ואולי אף יותר האחריות להובלה של אנשים וחיבורם לארגון ומטרותיו.

זכרו, אף אדם לא נולד מנהל. מיומנויות הניהול הם תוצר של למידה. בתהליך ביסוס היכולות הניהוליות שלך בתחומים השונים – בניית אסטרטגיה, ניהול והובלה להשגת יעדים, ניהול עובדים, האצלת סמכויות, הובלת פרויקטים ותהליכים שונים, הטמעת שגרות וכד' חשוב שתלווה על ידי תהליך אימוני ממוקד שיתבצע באמצעות מאמנת מקצועית, מיומנת תומכת ומקשיבה שמכירה וחוותה בעצמה אתגרים דומים. כך תוכל לבצע את המעבר ואת ביסוס התפקיד שלך באופן הטוב והאפקטיבי ביותר.

גם מנהלים וותיקים זקוקים לייעוץ והכוונה ולכן אם אתם מרגישים אתגר ניהולי או רצון להתקדם בנקודת הניהול הנוכחית שלכם ולשדרג את מיומנויות הניהול שלכם, תהליך אימוני מקצועי, ממוקד יענה על צורך זה.

לאורך שנותיי כמנהלת עשיתי קפיצות משמעותיות בתוך הארגונים בהם עבדתי מתפקידי ניהול זוטרים התקדמתי להקמת וניהול מחלקות ולתפקיד משמעותי בשדרה הניהולית הבכירה של הארגון. הובלתי בהצלחה תהליכים חוצי ארגון ואני מביאה את ניסיוני הרב והמגוון לתהליך האימון. השילוב של מאמנת עסקית,  עם ניסיוני האישי רב השנים כמנהלת בכירה, בשילוב הכלים העוצמתיים של ה NLP הנו ייחודי ומאפשר נקודת מבט רב ממדית ותהליכי עומק עוצמתיים עד להשגת התוצאה הרצויה.

הנושאים בהם ניתן לקבל ליווי:

 

בנוסף ניתן להיעזר בי לאבחון צרכים רוחביים בארגון ולהטמעת שינוי באמצעות פיתוח והטמעה של תכניות הדרכה ייעודיות (שיפור תקשורת פנים ארגונית, חיבור עובדים למוטיבציית העל שלהם וכד'). המשתתפים ירכשו כלים משמעותיים ויפתחו את יכולותיהם, תוך התנסות חווייתית, סימולציות, דיונים, תרגולים ועבודה צוותית ואישית.

 

bottom of page